KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 11811167
nr 1181 1167
Harry Wichmann
(1916-1993), Sverige
Akvarell, Signerad, daterad 1980. 21x30 cm
måndag 7 maj 2018
kl 18:24:35
Harry Wichmann
Läs mer om Harry Wichmann